ODALAR

Müşteri Yorumları

  • Göktuğ Baldemir

    Mükemmel Bir Konaklama Deneyimi Yaşatan Tüm Çalışanlara Sonsuz Teşekkürler.

  • Seyhan Yıldız

    Birgi'yi En Çok Kadılar Paşazade Konağı ve Mükemmel Hizmet İle Hatırlayacağım.

  • Ümit Önal

    Benim İçin Mükemmel Kahvaltının Yeni Adresi Kesinlikle Kadılar Paşazade Konağı Birgi.

TAGS

RESTAURANT

Yöresel Lezzetler İle Eşsiz Bir Gurme Deneyimi

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI RESTAURANT BİRGİ

Kadılar Paşazade Konağında hizmet vermekte olan restaurantımızda yöresel lezzetlerin ağırlıklı olduğu çok özel bir menü sizlerin beğenisine sunuldu. Tamamı ile yöresel, organik ürünler ile hazırlanan yemeklerimiz, özlediğiniz, arayıpta bulamadığınız lezzetler istek halinde kişiye özel hazırlanmakta. Ayrıca her sabah en özel yöresel mamüller ile hazırlanan Kadılar Paşazade Kahvaltısı sizleri beklemekte. Güne mükemmel bir şekilde başlamak isteyenlere özel ve tamammen doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltımıza hayran kalacaksınız. Öyle bir kahvaltı sizi bekliyor ki Tekrar Birgi ziyaretiniz için bir sebebiniz olacak.

Geleneksel Keşkek, Yöresel Gözleme, Yörük Patatesi ve Kızartması, Geleneksel Çatal ve Tarhana Çorbası, Peksimet Avutması, Ekmek Dolması, Mantı, Güveç, Sini Pidesi, Kabak Çiçeği Dolması, Yöresel Yaprak Sarma ve tarifi mümkün olmayan sadece tadanların anlayıp anlatabileceği köy kahvaltısı Kadılar Paşazade Konağı Birgi Restaurant menüsünün kesinlikle deneyimlenmesi gereken lezzetleri.

Menümüzün temellerini oluşturan Birgi ve Ege mutfağı hafif, sağlıklı ve lezzetli bir gurme deneyimi yaşamayı vaad ediyor.

Rezervasyon İçin Arayınız : +90 232 531 5036 Menü

DOĞAL, MEVSİMİNDE, YÖRESEL LEZZETLER

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI RESTAURANT GALERİ

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI KAHVALTI GALERİ