ODALAR

Müşteri Yorumları

  • Göktuğ Baldemir

    Mükemmel Bir Konaklama Deneyimi Yaşatan Tüm Çalışanlara Sonsuz Teşekkürler.

  • Seyhan Yıldız

    Birgi'yi En Çok Kadılar Paşazade Konağı ve Mükemmel Hizmet İle Hatırlayacağım.

  • Ümit Önal

    Benim İçin Mükemmel Kahvaltının Yeni Adresi Kesinlikle Kadılar Paşazade Konağı Birgi.

TAGS

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI

180 yıllık tarihi Birgi evi, Geleneksel mimarisi ve Ege Yöresel Köylerinin o eşsiz ruhu korunarak özenle restore ve dekore edildi. Köy Evi tarzında dekore edilmiş sessiz, sakin ve huzurlu odalarımızda rahatınız için tüm gereksinimler en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Kadılar Paşazade Konağı'de odalarımız iç mimarisinde barındırdığı, her odadaki banyo, şömine, ocaklıkları, ahşap taban, tavan kaplamaları, ahşap köy evi kepenkleri ve sofalıkları ile Geleneksel Birgi'nin tüm güzelliklerine açılan birer pencere gibi. Birgi'ye tepeden bakan otelimizde Birgi'nin ruhunu tüm konaklamanız süresince en iyi şekilde deneyimleyeceksiniz.

Kadılar Paşazade Konağı Birgi'nin en özel yerinde Bulunmakta. Kadılar Paşazade Konağı mükemmel konumu ile sizlere Tam anlamıyla Yaşanabilecek Birgi Köy Hayatı Deneyimi Vadediyor.

BİRGİ KÖY HAYATI

BİRGİ RUHU, BİRGİ'NİN KALBİ

Tamamı özenle ve kişiye özel hizmet esas alınarak köy evlerinin o nostaljik havasını yansıtacak şekilde dekore edilen odalarımızda 180 yıllık bu tarihi Konağı ve yaşadığınız ayrıcalıkları Hiç unutmamanız bizleri her daim Konsept Köy Yaşamının, Mükemmel Tatil ve Dinlencenin Adresi olarak hatırlamanız dileği ile.

Kadılar Paşazade Konağı Birgi konaklamalarınız için mükemmel bir mekan olduğu kadar köy hayatı konseptinin bütünleyicisi restaurantımızda sunulan yöresel lezzetler ilede tercih edeceğiniz bir mekan.

Yöresel ve geleneksel Ege mutfaklarından en özel lezzetler, Birbirinden güzel ve özel Anadolu Mirası bize özgü şerbetlerin en kalitelileri eşliğinde sunulmakta. Birgi'nin dünyaca ünlü o eşsiz atmosferini en ön sıradan izlemeye ve yaşamaya davetlisiniz. Sunduğumuz yemek deneyiminin en unutulmaz şekilde tamamlanması için tüm yemeklerimiz mevsiminde ve en taze ürünlerlerle yöremiz insanı tarafından özenle hazırlanmakta.

REZERVASYON

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI GALERİ