ODALAR

Müşteri Yorumları

  • Göktuğ Baldemir

    Mükemmel Bir Konaklama Deneyimi Yaşatan Tüm Çalışanlara Sonsuz Teşekkürler.

  • Seyhan Yıldız

    Birgi'yi En Çok Kadılar Paşazade Konağı ve Mükemmel Hizmet İle Hatırlayacağım.

  • Ümit Önal

    Benim İçin Mükemmel Kahvaltının Yeni Adresi Kesinlikle Kadılar Paşazade Konağı Birgi.

TAGS

BAHÇEMİZ

Birgi'nin Havasından, Suyundan

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI BAHÇESİ ve MANZARA TERASI BİRGİ

Birgi'nin zirvesinde konumlanan Kadılar Paşazade Konağı otelinin Bahçesinde ve eşsiz manzaralı seyir terasında karşılayacağınız yeni gün, yeni bir başlangıç konforlu ortamında ve kuş sesleri eşliğinde sizleri bekliyor. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz Birgi, Ödemiş ve Ödemiş Ovasına kuş bakışı olarak tepeden bakan seyir terasında köy hayatının tüm güzel sesleri sizleri bekliyor. Yöresel lezzetlerin ağırlıklı olduğu, tamamı organik ürünler ile hazırlanan Mükemmel bir kahvaltı için doğru mekan Kadılar Paşazade Konağı Bahçesi, mazzaralı terası ve sofalıkları. Kadılar Paşazade Konağı Bahçesinde Mevsiminde ve en taze ürünlerle hazırlanan birbirinden güzel lezzetler sizleri bekliyor.

Bahçe (Avlu) alanımızda kendinizi rahat hissetmeniz için hem sofalık konseptinde hemde normal masa düzeninde oturma alanları mevcuttur. Kadılar Paşazade Konağı Bahçesi naturel kahvaltının vazgeçilmez mekanı, hafta sonlarınızın uğrak adresi olmaya aday.

90 Kişi kapasiteli Kadılar Paşazade Konağı Bahçesi ve seyir terası tüm organizasyonlarınız içinde en elverişli ortam. Özel gün ve davetlerinizde Kadılar Paşazade Konağı Bahçesinin eşsiz atmosferi her anın unutulmaz olması için özenle hazırlanıyor.

Havuzumuzdaki su şırıltıları ve kuş sesleri eşliğinde geçireceğiniz anlar size mutluluk ve huzur katacaktır.

Yaz Aylarındaki akşam saatlerinden itibaren gittikçe artan yayla serinliği sizlere denizi aratmayacak, yeni tiryakiliğiniz olacaktır.

BİR TATLI HUZUR

KADILAR PAŞAZADE KONAĞI BAHÇE GALERİ